Войти с помощью

Наш герой Микола Томенко народився у глухому селищі Чорнобаївського району Черкаської області. Ми б не зупинялися на цьому факті, якби не таїлося саме там, у глибокому дитинстві хлопчика Миколки, коріння його такої дивної й загадкової поведінки. Але ж книга Миколи Володимировича «Теорія української любові», яку він завзято рекламує на кожному кроці, – вона родом з того самого сільського дитинства. І, безумовно, «Теорію...» з більшим інтересом та увагою прочитав би (і прокоментував!) доктор Фрейд, якби двом науковцям і знавцям людських душ поталанило жити в одній історичній епосі.

«Теорія української любові» розповідає про вдачу та сексуальні звичаї українського села. Точніше, те, як уявляє особисто Микола Томенко сексуальне життя українського селянства, позаяк з реальним статевим сільським життям «українська любов» знаного політтехнолога має мало спільного. Колоритне життя українського села, де хлопці регулярно «псували» дівчат, а одружені бігали до молодиць, автор «Теорії» представляє якимось бастіоном благочестя й цнотливості, об кордони якого розбиваються хвилі міської розпусти.

Ті, хто знає сільське життя «наживо», читав мемуари або, принаймні, шкільну класичну українську літературу, знає, що в селі сексу завжди було більше, ніж у місті (як і в будь-якій нормальній країні!).

Накануне президентских выборов в России в американской столице проходит мозговой штурм по проблеме отношений с будущей кремлевской администрацией. Масла в огонь дискуссии, проходящей в виде конференций и круглых столов, подливают хлесткие заявления о России, звучащие из уст ведущих претендентов на президентское кресло со стороны обеих партий — республиканца Джона Маккейна и демократов Хиллари Клинтон и Барака Обамы.

Одно из наиболее ярких обсуждений вопроса, чего ждать от России, после того как ее президентом станет Дмитрий Медведев, состоялось вчера в известном своими правыми взглядами авторитетном центре The Heritage Foundation.

Официальную точку зрения Вашингтона на происходящее в России высказал глава российского отдела госдепа США Йен Келли. По его словам, в госдепе отдают себе отчет в том, что в России отсутствует необходимая для демократии система сдержек и противовесов, а также не действует принцип разделения властей. Особое беспокойство внешнеполитического ведомства вызвали три закона, принятые Госдумой в 2006 году, — закон о выборах, повысивший электоральный барьер до 7%, закон о противодействии экстремистской деятельности и закон об НКО.

Міщенко Сергій один з молодих та перспективних депутатів Верховної Ради у фракції БЮТ. Він не рветься в перші ряди, проте справляє враження професійної та порядної людини, яка має свою власну тверду позицію. Після останніх перевиборів він очолив Комітет правової політики, і висловлює рішучість зробити цей комітет авторитетним та шанованим.

Сьогодні він відповідає на наші питання стосовно своєї роботи, політичних перипетій у парламенті та планів на майбутнє.

Хочу почати із наступного питання. Коли ви прийшли сюди працювати яким був ваш перший робочий день? І які враження залишилися?


- Перший день цього скликання чи взагалі?

- Як голови комітету.

- Як голови комітету? Чесно кажучи, перше враження в мене було пов’язане зі складом комітету. Коли я побачив склад комітету, то знайшов таких людей, які завжди в народу на устах. По-перше, це Віктор Федорович Янукович, колишні 3 міністри юстиції – Лавринович, Зварич, Головатий. Це віце-прем’єр в уряді Януковича – Андрій Клюєв. Це заступник голови блоку Литвина – Сирота, якого називають «батьком конституції». Це Мірошниченко Юрій, Лукаш Олена. Це Князевич Руслан, і це Іван Степанович Плющ. Тому перша думка – як з цими людьми працювати? В кожного свої амбіції, в кожного свої високі польоти. Відповідно до кожного депутата треба мати свій підхід.

Демократ Барак Обама продолжает свое триумфальное шествие по Америке, и число штатов, в которых его оставшаяся соперница Хиллари Клинтон могла бы отыграться, неумолимо сокращается.

Во вторник Обама, наконец, обогнал сенатора Клинтон по числу делегатов августовского предвыборного съезда демпартии в Денвере. Остаток февраля, судя по всему, лишь увеличит разрыв.

Обама становится фаворитом?

Помимо всего прочего, пожертвования продолжают течь в походную казну Обамы бурным потоком, тогда как Хиллари пришлось ссудить своему избирательному штабу 5 миллионов долларов из собственного кармана.

После серии поражений, которые нанес ей в прошлые выходные Обама, она заменила главу своего штаба латиноамериканку Патти Солис-Дойл на чернокожую Мэгги Уильямс, в связи с чем на нее обрушился влиятельный калифорнийский политик-демократ Стивен Ибарра, член латиноамериканского отдела Национального комитета партии. По его словам, смещение Солис-Дойл, родившейся в семье мексиканских иммигрантов, было со стороны Хиллари "верхом глупости" в преддверии праймериз в Техасе, где латиноамериканцы составляют 36% населения.

Днями по СМИ прошло сообщение о том, что под Киевом обнаружены уссурийские тигры, которые живут на территории военной части. Далее незаконных тигров "изьяли" и передали в Киевский зоопарк. Но, позже оказалось что у тигров есть собственник, и он утверждает обратное. А именно уссурийские тигры понадобились заместителю киевского мера Ирене Кильчицкой для личного зоопарка на даче. Все это вызывает вопросы и мы публикуем интервью с журналистом Владимиром Бойко, который утверждает, что эти тигры принадлежат ему.    

Подавляющее большинство киевлян высказались против проявлений неправовых действий со стороны милиции. Об этом сегодня сообщила директор Научно-исследовательского института социально-экономического развития города Оксана Галенко. 

Данные получены на основе опроса проведенного 8-11 февраля, в ходе которого было опрошено 3000 респондентов. «94,5% опрошенных заявили, что они решительно против любых проявлений беспредела со стороны правоохранительных органов. При этом 96% серьезно опасаются проявлений неправовых действий со стороны милиции после случая, когда министр МВД Юрий Луценко совершил хулиганский поступок. Многие из опрошенных считают этот поступок недостойным примером для его подчиненных. Поэтому допускают, что такие действия может совершить любой представитель милиции по отношению к простому человеку», - отметила Оксана Галенко. 

По ее словам, 41,8% респондентов считают, что невозможно правовым путем доказать вину «человека в погонах» в случае его неправомерных действий. Однако, 56% верят, что закон выступит на стороне граждан.

Ректором професора Боро­вого обрали у грудні 2002 ро­ку. Саме тоді й почався «кінець світу» в окремо взятому на­вчальному закладі. Інститут заколобродило. Студенти замість ходити на лекції почали ходити на страйки, самотужки вивча­ючи нову незаплановану дис­ципліну «Відстоювання своїх прав», викладачі, відклавши недописані наукові праці, взя­лися за скарги та позови і за кілька років вивчили тонкощі юриспруденції чи не краще, ніж тонкощі своїх основних спеціальностей. Думаєте, їм не було зайнятися чим? Та ні, справ вистачає. Але аграрії змушені розбиратися в юрис­пруденції, бо в ній не бажають розбиратися... юристи. Такий ось парадокс. Хоча не побачи­ти складу злочину у діях пана ректора може тільки сліпий. Або ж той, хто бачити не хоче. От не хоче, і край! Із принципу!

Отож сидів я над цими доку­ментами, читав, перечитував, генетично модифіковану каву сьорбаючи, та й думав: щось тут не те. Співробітники інсти­туту скаржаться на ректора, наводять конкретні факти, да­ти, суми, прізвища — прокура­тура нічого з наведеного не спростовує, але у порушенні кримінальної справи відмовляє. Викладачі скаржаться на про­куратуру — суд у задоволенні скарг відмовляє. Може, й справді скаржники чогось не розуміють? Адже, як нам ще з 1937го року відомо, наша про­куратура помилятися не може. Але якщо правопорушення видно кожному, хто хоч раз у дитинстві чув від мами, що бра­ти без дозволу чуже — це по­гано, а правоохоронці з обшу­ком не йдуть, то що ж це за «рекбус» такий? Думав я, ду­мав, та й, вибачте, задрімав. Мабуть, кава занадто модифі­кованою була, бо привидівся мені сон. І у тому сні я все зро­зумів! Усі таємниці переді мною розкрилися! І зараз я хо­чу, вибачте ще раз, виступити на захист Валентина Олексан­дровича. Не з усіх, звичайно, питань, бо про все писати — в Україні лісу не вистачить, з якого, як відомо, газетний па­пір роблять. Але головні обви­нувачення на його адресу роз­вію з усією рішучістю першо­відкривача.

baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2022 «Выборы.ORG»