Войти с помощью

Вчора і сьогодні на кількох інтернет-сайтах з’явилася наклепницька інформація про те, що голова ВМГО “Молодь – надія України” Вадим Гладчук на прес-конференції в агенції УНІАН нібито розповів про те, що він “став жертвою сексуальних домагань з боку сокамерників-бомжів”.

Це, а тим більше провокативні заголовки на кшталт “Общественный активист поведал, как его в камере «опустили» бомжи” є відверта брехня. На жодній прес-конференції В. Гладчук подібного не казав, та й не міг казати, бо ці вигадки брудних піарщиків не відповідають дійсності. Це легко перевірити, замовивши матеріали будь-яких прес-конференйцій В. Гладчука у згаданому агентстві.

Ми здивовані тим, що ці повідомлення опубліковано під виглядом новин без зазначення авторства, і сподіваємося, що це результат редакційної помилки, а не проплачена реклама під виглядом новин. Нагадуємо, що останнє є порушенням Етичного кодексу українського журналіста (п. 7: “Інформаційні та аналітичні матеріали мають бути чітко відокремлені від реклами відповідною рубрикацією”.)

В понеділок, 10 грудня жителі Печерську зібралися для того аби обговорити точкову забудову по мікрорайону №3 (Саперне Поле). Мова йшла про будівництво житлового будинку з паркінгом та вбудованими нежитловими приміщеннями по вулиці Щорса, 34 у Печерському районі м.Києва. Збори відбувалися тут же, у приміщенні клубу військової частини №2260.

Про що йшла мова? У розпорядженні військової частини, що належить до головного управління внутрішніх військ МВС знаходиться ділянка площею майже 3 гектари. Військова частина розміщена за адресою Щорса, 34, поряд з Університетом культури та площею Лесі Українки. На цій ділянці розміщена Прозорівська башта №3, що входить до Васильківської лінії укріплень, та є архітектурною пам’яткою національного значення. Сама башта займає до третини відведеної площі. Інша, більша частина ділянки, вільна. Різного роду інвестори, архітектори та проектанти давно ходили навколо цього вільного простору. Досить сказати, що Бабушкін вже не перший рік ходить з «колосальною» ідеєю. Спочатку він хотів збудувати споруду висотою понад 50 поверхів, яка б займала дану площу та додатково територію сусіднього зруйнованого дитячого садочку. Проте громадськість Києва та містобудівна рада не пішла на це, незважаючи на тривалу боротьбу.

baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2022 «Выборы.ORG»