Войти с помощью

Архив
10 октября 2007

Хто така «громадськість»?

Як відомо, фестиваль Рок-Січ більше не буде проводитись на Трухановому острові в Києві. Відтепер його перенесли до спорткомплексу «Чайка». Таке рішення прийняли громадські слухання, які відбулись ще 7 червня у приміщенні загальноосвітньої школи №128 в Дніпровському районі м.Києва.

З одного боку, саме перенесення фестивалю добивались київські природоохоронні організації, з приводу чого минулорічний фестиваль викликав неабиякий конфлікт організаторів і природоохоронців. Втім, на даному етапі конфліктуючі сторони знайшли спільну мову і домовились про співпрацю, на яку всі покладають великі надії. Втім, для природоохоронців стало новиною як те, що фестиваль перенесуть в інше місце так і те, що відбулись громадські слухання на цю тему.

Розказує Командир ДОП «Зелене Майбутнє» Михайло Богомаз: «Ми зв′язались з усіма колегами, які підтримували протест проти проведення фестивалю в сезон гніздування птахів. Ніхто нічого не знає ні про які громадські слухання. Принаймні з природоохоронних організацій там не було присутньої жодної».

Дійсно, жодного оголошення про проведення цих слухань ніхто ніколи не бачив. Ясність наводить копія протоколу громадських слухань, яка потрапила до Національного екологічного центру України. Особливої уваги варто надати списку учасників. З восьми присутніх: заступник голови Дніпровської РДА (Линник В.Г.), начальник відділу охорони довкілля РДА (Ященко А.П.), головний спеціаліст відділу внутрішньої політики РДА (Захарова С.В.), заступник начальника управління охорони навколишнього природного середовища КМДА (Іллінський М.М.), головний спеціаліст управління охорони природного
середовища КМДА (Дубинець Т.Г.). І жодної згадки про громадські організації, представників фестивалю і жителів району. Отак от. Знайте нашу «громадськість» (по аналогії до того, як слід знати «наших героїв»)!

Природоохоронці припускають, що слухання організовані для того, щоб прибрати фестиваль з острова, адже вже весною 2008 року він заважатиме будівництву тут Міжнародного молодіжного центру (ММЦ) до вро-2012, що вже встиг стати об′єктом протестів природоохоронців. Не виключено, що природохоронці виступлять проти будівництва спільно з організаторами фестивалю.

При цьому, з публікації в Газеті По-Киевски (№215, 22.09.2007) відомо, що заступник міського голови В.Журавський заявив, що перед тим, як почати реалізацію проекту будівництва ММЦ, міськадміністрація обов′язково проведе громадські слухання. З огляду на процедуру проведення слухань щодо фестивалю «Рок-Січ» можемо уявити, яким чином проводитимуть ці слухання.

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2019 «Выборы.ORG»