Войти с помощью

Архив
13 декабря 2007

Відбулися громадські обговорення з приводу будівництва житлового будинку по Щорса, 34

В понеділок, 10 грудня жителі Печерську зібралися для того аби обговорити точкову забудову по мікрорайону №3 (Саперне Поле). Мова йшла про будівництво житлового будинку з паркінгом та вбудованими нежитловими приміщеннями по вулиці Щорса, 34 у Печерському районі м.Києва. Збори відбувалися тут же, у приміщенні клубу військової частини №2260.

Про що йшла мова? У розпорядженні військової частини, що належить до головного управління внутрішніх військ МВС знаходиться ділянка площею майже 3 гектари. Військова частина розміщена за адресою Щорса, 34, поряд з Університетом культури та площею Лесі Українки. На цій ділянці розміщена Прозорівська башта №3, що входить до Васильківської лінії укріплень, та є архітектурною пам’яткою національного значення. Сама башта займає до третини відведеної площі. Інша, більша частина ділянки, вільна. Різного роду інвестори, архітектори та проектанти давно ходили навколо цього вільного простору. Досить сказати, що Бабушкін вже не перший рік ходить з «колосальною» ідеєю. Спочатку він хотів збудувати споруду висотою понад 50 поверхів, яка б займала дану площу та додатково територію сусіднього зруйнованого дитячого садочку. Проте громадськість Києва та містобудівна рада не пішла на це, незважаючи на тривалу боротьбу.

Враховуючи ту ситуацію, яка розгорундася навоколо забудови у цьому мікрорайоні, та тиску забудовників, які хотіли відібрати вільну територію у військової частини головне управління внутрішніх військ та керівництво військової частини прийняли рішення самим виступити замовниками пдібного будівництва, і здійснити його на користь військових черговиків. Інвестором для проекту виступила ТОВ «ФІНАНСОВО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ПАГОДА».

При цьому на відміну від проектантів-гігантоманів планований будинок відноситься до так званої точкової забудови. Тобто це однопідїздна башта. Також витримані дуже лояльні відстані до найближчих будівель. Між баштою №3 та новобудовою лежить 50 метрів, на яких буде розміщено масу майданчиків: дитячих, спортивних, розважальних. Це корисно і для мікрорайону загалом, хоча б тому, що найближчі новобудови не мають такої розвинутої соціальної інфраструктури. А запланованих спортивних майданчиків на Щорса, 34 не лише декілька, але й вони значні за площею.

Окрім власне житла проектом заплановано на першому-другому поверхах приміщення соціальної інфраструктури - дитяче кафе на 50 місць, більярдний клуб, аптечний кіоск, перукарню, приймальний пункт хімчистки, стоматологічний кабінет.

Загалом будинок матиме 98 квартир, та запланований на 286 жителів. Для того аби вирішити питання паркування тут же передбачена підземна парковка.

Слід також відмітити, що проект будинку виконаний Єжовим Сергієм Валентиновичем, керівником з архітектури ВАТ «КиївЗНДІЕП», який є знаним та шанованим архітектором.

Присутні на обговореннях погодили архітекторам та забудовникам усі подальші роботи з проектування та будівництва. Єдине зауваження яке виникло – це висотність будинку – 24 поверхи. Проте увесь новий масив, що знаходиться поруч має аналогічні параметри.

Також свої зауваження забудовникам висловили і військовослужбовці, яких передусім цікавить надання житла. Але їх запитання скоріше стосувалися замовників - Головного Управління внутрішніх військ МВС.

один з виступів

виступає архітектор Єжов

Єжов дає пояснення

Задають запитання

Йде голосування

 

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2020 «Выборы.ORG»