Войти с помощью

Архив
29 августа 2008

Будівельники з «Ю Ай Пі ЛТД» стали жертвою організованої злочинної групи

Житловий комплекс «Ю Ай Пі ЛТД» стане окрасою Подолу
Житловий комплекс «Ю Ай Пі ЛТД» стане окрасою Подолу
Квартирне питання по-українськи загострюється. У черзі на покращення житлових умов застоялися мільйон 300 тисяч сімей та ще 302 тисячі пільговиків-військовослужбовців. Тим часом, експерти прогнозують на осінь будівельну кризу. Ціни на житло спадуть на 10% і довгобудів побільшає.

Втім строїти бізнес на (нерухомості) будівництві було важко і понині. Етап оформлення документації в середньому триває по 1,5 року. До закладення фундаменту об’єкта потрібно отримати 600 дозволів. І платити за це неодноразові хабарі. Вони здорожчують процес на 30%.

Та найбільше, що лякає іноземних інвесторів – нескінченні «громадські слухання». Тим паче, якщо право на будівництво було отримано в історичному районі Києва. Приміром, на Набережно-Хрищатицькій, 9. За дозвільні документами на цей об’єкт на розбудову Києва пішло 25 мільйонів гривень. Проектування 9-ти поверхового житлового комплексу з закладами соціальної сфери розпочалося ще у кінці 90-х, але суди, де оспорюється його доцільність тривають і понині.

Погроми будмайданчиків стали новим видом бізнесу
Погроми будмайданчиків стали новим видом бізнесу
А тим часом у столиці з’явився новий вид бізнесу – будрекет. Молодики в чорних масках начебто «негодуючих» сусідів трощать паркани і приладдя на будмайданчиках. Погром будмайданчика, що два місяці тому вчинила група молодиків на Набережно-Хрещатицькій,9, досі поза увагою правоохоронних органів.

Найняти таку армію «спасителів» дуже просто. Варто лише заглянути на їхній спецсайт. Генерали цієї армії теж відомі. Раніше вони, не прикриваючись, виступали за легалізацію легких наркотиків. А тепер на замовлені спірні об’єкти озброюються журналістською ксивою та відеокамерою.

Очолювана Вадимом Гладчуком громадська організація ВМО «Молодь – надія України»

Мітинг біля МВС
Мітинг біля МВС
вийшла на спротив погрому будмайданчиків. Акціями протесту вона доводила до відома столичну мерію та МВС. Однак, там, схоже, спокійно ставляться до подібних організованих злочинних угрупувань. І не бачать за ними криміналу, а мова йдеться про розбійні напади та перешкоджання підприємницькій діяльності.

Редактор Інтернет – видання Sprotiv.org Вадим Гладчук розповідає про те, що були реальні погрози взути його у «сіцілійські ласти»: «Це - відро цементу, ноги туди вставляють і скидають з Дніпра. Це такі нові методи боротьби з тими, хто пише, критикує, висловлює свою позицію», розповідає Гладчук. Отже, сміливий журналіст таки наступив комусь на цінний мозоль?

Забудовник на Набережно – Хрещатицькій, 9 - компанія «Ю Ай Пі ЛТД» нарікає: попри

Мітинг біля КМДА
Мітинг біля КМДА
  численні звернення та низку акцій протесту, які проводило об’єднання «Молодь – надія України» під стінами МВС та столичної мерії – справа так і не зрушила з місця.

Поки в компанії ще сподіваються на об’єктивне розслідування. Однак, якщо найближчим часом реакції не буде – підуть до суду. Підстав - переконані: накопичилось вже більш ніж достатньо.

Між тим, війна за київську землю триває і стають відомими нові факти: житловому будинку не бути, бо конкуренти з БЮТу накинули на це місце оком і не для екологічно-безпечної споруди, а для автозаправки!!!

 

за http://h.ua/story/125982/

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2020 «Выборы.ORG»