Войти с помощью

Архив
1 сентября 2009

Тендерний мафіозі Ткаченко знову напав на журналіста

У парламенті стався інцидент між депутатом від Компартії Олександром Ткаченком і знімальною групою СТБ.

За словами кореспондента "Української правди", журналістка каналу Ольга Червакова намагалася записати інтерв′ю з депутатом, який напередодні висловлювався за зменшення кількості журналістів у Верховній Раді.

Свою позицію депутат пояснював тим, що "їх дуже багато у буфеті".

Коли Червакова намагалася з′ясувати у Ткаченка подробиці, він висловив бажання, щоб "журналісти висвітлювали діяльність не тільки буфету Верховної Ради, а хоча б зокрема те, що відбувається на селі і взагалі у суспільстві".

Коли журналістка почала задавати уточнююче запитання, Ткаченко почав тікати від камери, вдаривши рукою по мікрофону.

Коли Червакова наздогнала політика, він вирвав у неї з рук мікрофон і викинув його зі сходів. Мікрофон зламався.

Знімальна група СТБ викликала до Верховної Ради міліцію, представники якої мають скласти протокол щодо правопорушення депутата.

Разом з тим голова комітету ВР з питань свободи слова Ганна Герман заявила, що на найближчому засіданні комітет розгляне цей інцидент.

"Я сьогодні ж дам завдання, щоб це питання готували на завтра на засідання комітету. Ми дамо різку і справедливу оцінку таким діям і ухвалимо відповідне рішення", - заявила депутат.

"Ми будемо захищати журналістів і будемо підтримувати їхнє право на реалізацію своїх професійних завдань в усіх органах, в тому числі і в правоохоронних", - додала вона.

Як відомо, влітку 2006 року стався інцидент між депутатом-регіоналом Олегом Калашниковим та знімальною групою СТБ.

16 липня 2007 року почесний президент Тендерної палати України Олександр Ткаченко напав на редактора Інтернет - видання Sprotiv.org Вадима Гладчука, який фотографував його зустріч з бютівцем - казнокрадом Антоном Яценко. Тоді Ткаченко накинувся на журналіста, вибив з рук Гладчука фотоапарат, а потім і мобільний телефон. Потім наказав охоронцям Антона Яценка відібрати картку пам′яті фотоапарату та погрожував Гладчука посадити у тюрму.

1 серпня 2007 року на замовлення Олександра Ткаченко слідчій Солом′янського РУ ГУ МВС України в м. Києві майор міліції Іван Дьордяй сфабрикував кримінальну справу на редактора Інтернет - видання Sprotiv.org Вадима Гладчука.  Журналіста  затримали під час мітингу біля офісу Тендерної палати та за наклепом коханки Олександра Ткаченка - шахрайки Віри Пстрак незаконно протримали під вартою 16 діб.        

http://uafiles.com/tendernij_mafiozi_tkachenko_znovu_napav_na_zhurnalista.html

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2022 «Выборы.ORG»