Войти с помощью

Архив
24 февраля 2010

Жулинський та Драч - зловмисні розкрадачі.

Внаслідок невдалої господарської діяльності кредитна спілка «Турбота», котру очолює дружина відомого політика нашоукраїнця, депутата Верховної Ради Миколи Жулинського Галина Жулинська, втратила 100 млн. грн. Серед постраждалих передусім члени Спілки Письменників України, котрих залучила подруга Галини Жулинської, дружина відомого націонал-патріотичного письменника, голова ревізійної комісії кредитної спілки Марія Драч. Скандал приховався до останнього часу завдяки виборам, та обіцянкам керівництва кредитної спілки вирішити питання за перемоги Юлії Тимошенко. Перемога Віктора Януковича поставила хрест на цих обіцянках, Галину Жулинську та Марію Драч починають переслідувати прості вкладники КС «Турбота», що буде далі з їх грошима – невідомо. Де гроші – теж невідомо.

Кредитна Спілка «Турбота», організована зусиллями подруг Галини Жулинської та Марії Драч, декларувала хороші цілі, і була зручним місцем роботи для подруг. Поки Марія Драч їздила по обласним відділенням спілки і агітувала довірити їй кошти, Галина Жулинська гастролювала по американським семінарам, де розповідала який вона чудовий та професійний керівник кредитної спілки. Шукаючи в Інтернеті інформацію про кредитну спілку «Турбота» ми раз по раз натрапляємо на інформацію про чергову участь керівниці спілки в черговому семінарі чи презентації. А де ж спитаєте робота?

А така ж точно робота як у їх чоловіків-гуманітаріїв – Миколи Жулинського та Івана Драча. Сім’ї Жулинських-Драчів товаришують та підтримують один одного здавна. З останніх найбільш гучних подвигів цих друзяк – переписування підручників історії України. Мова йде не про те, що підручники оновити, подати інформацію більш зважено… Миколі та Івану здалось, що підручники не достатньо національно спрямовані, тому їх необхідно в черговий раз відредагувати. Стара комуністична закваска так просто не згасає, як раніше ці хлопці працювали на ідеології Радянської України, так і такими ж методами вони сьогодні хочуть програмувати свідомість молоді, підростаючого покоління.

Правильно свого часу казали затяті рухівці, які вимагали повної люстрації колишніх комуністів. У них можуть змінюватись цілі, але тоталітарні методи їх досягнення залишаються тими ж, які скривлюють природу речей і людей.

Є чудове прислів’я про виховання – «Діти вчаться не на повчаннях батьків чи їх думках, а на їх вчинках. Тому які діти, такі насправді й батьки». Що трапилось наприклад з дітьми великого патріота та мораліста Івана Драча? Його син Максим Драч виявився злодієм в законі, «кидалою» та аферистом, що обдурював інвесторів та підприємства на мільйони гривень та доларів. Його «діяльність» вийшла за межі України, він зв’язався зі злочинними угрупуваннями Східної Європи, країн Кавказу. Зрештою, він був змушений переховуватись в Україні, та загинув за нез’ясованих обставин. Як виявилось балканська мафія жартів не любить. Перша дружина Максима Драча стала за час подружнього життя алкоголічкою, другу він тікаючи від переслідування кинув посеред Європи з малесенькою дитиною.

Дочка великого «патріота» Івана Драча теж давно виїхала з України, і вже більше десяти років наїжджає до батьків не частіше одного-двох разів на рік. Їй в Чехії зручно працювати на Радіо «Свобода» та розповідати як в Україні погано, обливати зверхньо брудом «недосконалий» та «недемократичний» народ.

З долі дітей Драчів видно, що саме заклали батьки їм в серце, які мрії і яке ставлення до людей.

В одному з численних піар матеріалів про себе красиву – а їх до кризи Галина Жулинська випустила в світ немало, - вона розповідає про родинну атмосферу в КС «Турбота».

«Одна бабуся принесла щомісячні 50 гривень як дитячий внесок для свого малюка, і дуже хвилювалася, щоб він уцілів… Одна вкладниця так і сказала Галі Жулинській — я в тебе на гачку. Та відповіла, посміхнувшись: а я — у тебе. Мої гроші також тут.
«Турбота» буквально вирощує відповідальних клієнтів, хтось хоче заплатити за кредитом раніше терміну, беруть, хоча втрачають при цьому потрібні відсотки. Головне, ця політика незмінна — не розгубити порядних людей у своєму оточенні. Зараз, звичайно, для маневру дуже потрібні додаткові кошти, адже по допомогу люди звертаються постійно. Галина навіть думає закласти своє помешкання в центрі міста, щоб отримати для спілки потрібний кредит.
Як ти засинаєш, мабуть, сняться лише гроші? — вирішила я дізнатися. «Останнім часом нормально я не сплю. Сняться мені скоріше не гроші, а мої друзі, які їх довірили», — почула у відповідь», - пише газета День в №222, п′ятниця, 5 грудня 2008
І от зараз, коли бабусі, що приносили в спілку по 50-100 грн., та клали на рахунок для онучків, як вони почуваються, на якому гачку? І як спить розхвалений професіонал в фінансових питаннях Галина Жулинська? Спокійно?  В своїй квартирі в центрі міста? Отакі у нас розбудовники України.

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2019 «Выборы.ORG»