Войти с помощью

Архив
25 июня 2007

Геть демагога-депутата Ігоря Максимчука!

Шановні кияни!


Допоможіть відібрати мандат у демагога-депутата у Солом’янській райраді від Блоку Віталія Кличка Ігоря Максимчука, який допомагає корупціонерам та хабарникам через «Трьохсторонню комісію з питань забудови району» «дерибанити» солом’янську землю. Лист Громади, на який й досі нема відповіді додається.

Люди кажуть, що де на «гарячій точці» він з’являється, там фальшуються протоколи та розпочинається забудова… На місці, де перед виборами стояли намети Бондаренка з логотипом ПРП й виступав Віталій Кличко, де Максимчук обіцявся «зробити» новий вхід до Солом’янського парку замість прибуткового будинку № 15, що будується у парку, нині закладають ще одну висотку – Солом’янська, 17-а!

Звернення до киян фракції Віталія Кличка вивішуємо на дошках об’яв. Там говориться: «Блок Віталія Кличка, депутати якого послідовно виступають проти «дерибану» київської землі, продовжує допомагати громадянам захищати свої двори, парки, сквери та стадіони».

Але сенсу в цьому буде замало, позаяк гарні справи Кличка та Бондаренка дискредитуються зрадником районного масштабу.

 

 

                                                                     «Вірний Вибір»

КИЇВСЬКА СПІЛКА (ОБ ́ЄДНАННЯ) ГРОМАДЯН

                                  

Генеральному прокурору України

                                                                                                                             Міністру внутрішніх справ України

Редакції ТВ «5 канал»

Продюсерський центр «Закрита Зона»

Газета «Вечірній Київ»

«Газета по-Киевски»

Газета «Україна молода»

Газета «Хрещатик»

 

Про корупцію та хабарництво

 

            Так анонсувалося запрошення активістам ГО «Вірний Вибір» прийняти участь на зйомках телевізійним «5 каналом» сюжету про незаконну забудову Соломянського ландшафтного парку у м. Києві. Але перший запис на камеру розпочався у Солдатській балці на фоні будівництва прибуткових будинків ТОВ «Панорама СВ» на Солом’янській, 15-а та АТ «Акціонерна компанія «Київреконструкція» - Солом’янська, 17-а з інтерв’ю голови комітету мікрорайону «Батиєва гора» Неймаша В.Б., який заявив, що ця територія не має статусу парку. Таким чином продовжується нав’язуватися громадськості підступна думка, яка опублікована колишнім депутатом Київради Головачем В.В. у своєму «Віснику самоврядування» № 59 (листопад 2005), де виправдовується незаконні рішення Київради про землевідводи під забудову на території парку (див. Депутатське звернення Народного депутата України Л.М.Черновецького від 22 листопада 2005 р/ вих. № 55-9206/05 щодо умисного знищення Соломянського ландшафтного парку; листи до Генпрокуратури від 22.07.2005р., 02.10.2005р.; до МВС від 02.10.2005р., від 02.12.2005р. тощо, «Екологічна Газета» 2006р. №№ 44-51, «Имею право» № 24(34) грудень 2005р.).

            25 травня 2006 року по вулиці Привітній відбувся зсув ґрунту разом з приватним двоповерховим будинком в виритий котлован під забудову в зеленій зоні колишнім депутатом Київради Борисовим. За фактом знищення будинку прокуратурою Солом’янського району начебто ведеться слідство («Україна молода» 7 липня 2006р.). Поряд з Борисовим на території рекреаційної зони навколо урочища будуються ще декілька можновладців. Через ведення земляних робіт на зсувонебезпечному схилі Батькової Гори (Батиєва) тріснула підпірна стінка та є загроза знищення будинку високого міліцейського чиновника, який забудувався посеред вулиці Агітаторської, тим самим перегородивши людям дорогу до урочища. Ця забудова та будівництво Пінчуком по вул. Дружній «хатинки» порушили водовідвід з під гори. Тепер КП СУППР в аварійному порядку за державний кошт споруджує там ще одну штольню.

Окрім захвату громадської землі, корупціонери не нехтують послугами бандитів, які підпалюють приватні будинки тих людей, які не погодились продати свої земельні ділянки (вул. Громадська, 11 тощо). Нажаль міліція ухиляється від своїх обов’язків - стояти на захисті законопослушних громадян і сторожі закону. Відбираються пояснення у людей, які виявляють порушення й відмовляють у порушенні карної справи (див. листи Солом’янського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 29.03.2005р. № 50/5463, від 01.12.2006р. № 50/16567).

Підпал хат та гаражів на Батьковій Горі та низка інших нерозкритих злочинів, безкарне оформлення своїм людям «нічиїх» городів (Привітна, Краснодонська тощо) у приватному секторі заохочують можновладців до подальшого захвату землі, яка постійно дорожчає. Таким бандитським методом (поєднання зусиль влади та рекету) був знищений на вул. Локомотивній, 37 (колишня Церковна площа) сквер біля кінотеатру «Вогник», який незаконно «перепрофільований» та переданий у власність колишньому депутату (лист голови Солом’янської РДА від 04.11.2005 р. № 9336/01). Нещодавно половину земельної ділянки вимушені були перепродати, позаяк виявилася завеликою. Таким же методом був відібраний у с/ш 60 і дітей житлового кварталу клуб зі спортивним майданчиком між вулицями Привітною і Івана Неходи та «перепрофільований» на приватну сауну. За сприянням місцевої влади колишнім депутатом Київради Головачем та його кишеньковою ГО «Рада самоврядування», за допомогою якої створюється «альтернативна громадська думка» противникам незаконних забудов (див. Розпорядження Голови КМДА № 20 2006р. щодо відновлення будівництва на Солом’янській, 15-а; сайти «Кияни» 05.04.2006. Вікторія Мухіна. Невизначена пропорція; «Наш Київ» - Документальне свідчення корумпованості міської влади тощо), ця земельна ділянка за відповідну винагороду була передана під забудову висотного прибуткового будинку ТОВ «Торговий центр «ЕНТОНІ» без згоди на те місцевої громади (Рішення Київради від 27.05.2004 № 294/1504). Таким же чином на Привітній, 24 була відібрана й перепродана земельна ділянка у сімї священика, якого було брутально побито забудовниками за спробу захистити церковну та свою землю («Столичка» 5/26.06.2006р.).

За допомогою міліції була знесена загорожа проїзду біля аварійного пятиповерхового будинку № 10 по вул. Івана Неходи (лист Головного управління з питань надзвичайних ситуацій від 21.08.06 № 047/904) та запущений на прибудинкову територію автомобіль ГАЗ-66 держ. № АА 7863 ВС з причепом-цистерною та курсантами Військового інституту зв’язку з метою розпочати будівництво на спірній ділянці (факт корупції серед чиновників силових структур). Нещодавно дільничний за вказівкою начальства склав протокол щодо зникнення межових знаків на перепроданій земельній ділянці задля розгляду справи у суді. За висновками Головного управління з питань надзвичайних ситуацій від 21.08.06 № 047/904 «…динамічні навантаження від проїзду транспорту може призвести до виникнення зсувного процесу». З іншого кута будинку № 10 – «хрущовки», що стоїть на краю прірви за згодою місцевої влади вирив котлован на схилі гори зі сторони вул. Краснодонської, 45 ще один приватник-забудовник, під прикриттям міліції зрізуються дерева на прибудинковій території будинку № 7-б по вул. Кудряшова, що може привести до зсуву гори. У результаті за сприянням міліції може відбутися трагедія з людськими жертвами. Таким чином міліція допомагає захвату землі під забудову у зеленій зоні приватниками та ТОВ «Ролан», у тому числі й у законного господаря (Краснодонська, 42), нехтуючи рішення громадських слухань, які відбулися під головуванням І.Сидорова у с/ш № 60 (див. Протокол від 29.11.2006р.; Заява Про внесення на розгляд Київради проекту Київради в порядку місцевої ініціативи щодо скасування земле відведення… Вх. № КО-759 КМДА від 17.01 2006, лист Соломянської РДА від 06.11.06 № 10058/01).

Щодо «…внесення завідомо неправдивих відомостей посадовими особами Головного Управління Земельних ресурсів м. Києва при оформленні у приватну власність гр. Головач В.В. та Каштановій І.О. земельної ділянки..» районна міліція начебто зреагувала, але справу не довела (див. лист Соломянського РУ ГУ МВС України в м. Києві від 28.09.2005р. № 50/11009). Головач В.В. знаходиться у кріслі заступника голови КМДА, а не на лаві підсудних й розповідає що історичну памятку – 5-телеграф на Печерську знищено «законно» (Телебачення, «Газета по-Киевски» № 11, 2007). Так само він розповідав, будучи депутатом Київради, що частину Солом’янського парку на Солом’янській, 15-а теж забудовують «законно», незважаючи на те, що Київська природоохоронна прокуратура направила інформацію до прокуратури м. Києва про принесення протесту на рішення Київради № 31/905 від 25.09.2003р. про передачу земельної ділянки ТОВ «Панорама СВ» (№ 1612 від 22.09.2005); погодження на виконання будівельних робіт Солом’янська РДА не надавала (лист № Ц-1398 від 29.04.05р.), а УЕА «Зелений Світ» відкликала результати екологічної громадської експертизи (Вих. .№ 68 від 11.10.2006р.). Залишив слід Головач й біля ще одного парку, закладеного Президентом (′′Property Times′′ № 3 (152), 29 января-4 февраля 2007 года.Стр 3).

Знищено пам’ятний знак автомобілістам-воїнам на місці будівництва житлового комплексу «Врємєна года» вул. Механізаторів, 2. Така ж доля запланована можновладцями історичній пам’ятці – будівлі, яка відноситься до часів становлення київської конки «Конячка-1» вул. Механізаторів, 1. Не внесений історичний будинок «Сторожка водогону» вул. Привітна, 24 до Переліку пам’яток історії і культури м. Києва умисно (лист ГУ охорони культурної спадщини та реставрційно-відновлювальних робіт КМДА від 18.08.03 № 4761), позаяк у свій час на цю землю накинув оком Головач (Рішення Київради від 01.03.2001 № 206/1183, лист УПЦ КП від 3 березня 2003 р.).

Така ж ситуація з іншим фахівцем КМДА «земельного дерибану» м.Києва Муховиковим (той хто за повідомленням ЗМІ отримав у власність земельні ділянки у Пущі Водиці), який, використовуючи службове становище, приховує злочини, наполягає залишити за хабарниками земельні ділянки, відібрані у Солом’янського Ландшафтного парку, який з 46 га обрізаний до 27,115 га, у якому «перепрофільовані» будиночок садівника у станцію техобслуговування та ресторан «Кий», громадський туалет у приватну сауну тощо (лист заступника голови КМДА А.Муховикова від 30.06.2006 р. № 014-1056 щодо меж Солом’янського Ландшафтного парку з урахуванням відведення земельних ділянок парку іншим землекористувачам; Згода Л.Черновецького Д-1720 від 9 жовтня 2009 р. на розроблення документації із землеустрою парку розміром 27,115 га; Рішення КМР від 6 грудня 1971 № 1938). Прикладом корупції є також будівництво прибуткового будинку на території лісопарку 4 клінічної лікарні (вул. Солом’янська, 17-а), виділення земельної ділянки під будівництво у парковій зоні на вул. Волгоградській, 18-а тощо. Комбінація «Головач-Муховиков-Мер» прослідковується й у інших спірних землевідводів у Києві (див. листівку «Вони хотіли нашої землі…»).

Задля ускладнення виявлення злочинного викрадення у громади землі корупціонери втягують високопосадовців у свої афери. Так, у Соломянському парку, окрім висотного прибуткового будинку будуються, за словами Волкова О.М., депутат генерал Червонописький та колишній високо посадовець прокуратури. Заплановане також прибуткове будівництво на курганному некрополі та останках жертв сталінських репресій. На схилі гори незаконно збудовано магазин-кафе-забігайлівка (Волгоградська, 10), господарі якого, за ствердженням людей, рекетуються місцевою владою через т.зв. фонди «Либідь» тощо. Головного хабарника району називають «Касир». Заплановано також будівництво висоток на прибудинковій території та зсувонебезпечній ділянці (Волгоградська, 8-а та 10-а) ГО «Центр містобудування та архітектури» над головами мешканців так званого ОСН «Енергетик», який оформлений, за твердженням людей, шахрайським методом без згоди на те жителів колишнім депутатом Київради Волковим О.М. Керівництво ОСН за обіцянки можновладців вирішити їхні особисті земельні проблеми лобіюють забудову на спірній ділянці ТОВ «Ролан» за рахунок інтересів інших людей.

За сприянням колишніх депутатів Київради Волкова та райради міліціонера Мойсика було продано 16 га Урочища Протасів Яр з залишками Батового курганного некрополя (лист Інституту археології України від 15.10.90 № 125/17-762; Протест Київської природоохоронної прокуратури від 16.08.2005р. № 867, листи ГУ культури, мистецтв та охорони культурної спадщини КМДА від 14.06.05 № 001-07/3385, від11.10.2005 № 001-09/5650; «Вечірній Київ» 13 жовтня 2004р.) за заниженою вартістю, частина якого нині продається за 100000000 у.е. (o.aviso.ua №№ 91-100, 2006р.). Без погодження з Інститутом археології ведеться будівництво на Докучаєвській, 25 (листи Державної служби охорони культурної спадщини № 22-1833/35 від 15.11.04; № 22-2919/35 від 20.09.2005).

Після зняття блокування людьми за сприянням продажного депутата Максимчука незаконного будівництва у парку на Солом’янській, 15-а. протистояння людей з бійками перенесене на так звані громадські слухання та обговорення, куди влада міліцію не запрошує, але використовує її для репресій проти активістів – противників незаконних забудов. Затримання активіста 05 жовтня 2006 року за пів-години до початку слухань біля с/ш 43 («Газета по-Киевски» № 229, 11.10.2006) та фальсифікація протоколу за участю представника влади Шкуро М.Ю. потребує неупередженого розслідування та покарання винних у нагнітанні владою за для приховування своїх злочинних дій протистояння між громадянами. Ми розуміємо, що дозвіл на будівництво прибуткового будинку замість міліцейського гуртожитку на Солом’янській, 20-а необхідно відпрацьовувати, але ж не в такий спосіб. Періодичні збори людей та щотижневі засідання активістів за і проти незаконних забудов на трьохсторонній комісії при Солом’янській райраді створюють видимість боротьби за справедливість. У такий спосіб влада випускає пар, стримуючи народний гнів й відводить його від винуватців конфліктів - корупціонерів та хабарників. Але без міліції надалі такі зібрання будуть не небезпечні, позаяк тільки навколо Батькової Гори більше півсотні незаконних землевідведень. Тут є чим поживитись корупціонерам.

24-29 січня 2007 р. за розпорядженням голови Солом’янської райдержадміністрації Сидорова І.П. з допомогою міліції була спроба працівниками районного «Зеленбуду» знищити дерева на прибудинковій території будинку № 7-б по вул. Кудряшова, яку незаконно у 2004 році рішенням Київради передано під забудову ТОВ «Ролан» (чи не є це ознакою корупції?). Завдяки пильності людей «зеленбудівці» встигли спиляти тільки 4 дерева. Міліція ж наша «народна» ніяк не зреагувала на протести людей. Навпаки, допомагає можновладцям захопити земельну ділянку.

Згідно обов’язкового рішення Київської міської Ради депутатів трудящихся від 4 жовтня 1951 року «Про охорону зелених посаджень на території міста Києва» - «..Всі зелені насадження на території міста Києва, незалежно від того, в чиєму володінні вони знаходяться, становлять недоторканий міський зелений фонд…, контроль за збереження якого покладається на управління міліції міста Києва».

Виходячи із наведеного ми звертаємося до Вас за допомогою щодо захисту від знищення забудовою зелених зон та ландшафтно-рекреаційних територій Батькової Гори.

Громада вимагає:

1.      Припинити незаконні порубки та будівництва в зеленій зоні схилів Батькової Гори та зарити котлован на Краснодонській, 45; висадити дерева на місці зрубаних.

2.      Провести слідчі дії щодо проведення неправомірних дій посадовими особами під час оформлення у приватну власність гр. Головач і Кº земельних ділянок по вулицям Привітній та Краснодонській, скверу біля кінотеатру «Вогник», який повернути громаді.

3.      Припинити будівництво в Солом’янському ландшафтному парку під приводом його реконструкції і провести розслідування крадіжки меморіального пам’ятного каменю з написом «Парк ім. 40-річчя визволення Києва від німецько-фашистських загарбників» та причин «зникнення» 19 га території парку.

4.      Провести слідчі дії щодо фальсифікації місцевою владою у с/ш 43 громадських слухань 23 листопада 2005 р. (Сидоров – забудова Солом’янська, 15-а) та 05 жовтня 2006 р. (Шкуро– забудова Солом’янська, 17-а). Проінформувати громадськість чому (за чиєю вказівкою) затримала міліція «нашого» активіста. Хто засновник ПП «Іва сервіс»?

5.      Прибрати з Батькової Гори «Вавілон».

6.      Виявити місця знищення жертв Голодомору-Геноциду та Політичних Репресій на території Солом’янського кладовища і Солом’янського ландшафтного парку та вшанувати їх пам’ятними знаками.

7.      Припинити знищення зелених насаджень та рекреаційних зон у Києві, опротестувати незаконні рішення Київради.

  1. Очистити київську владу від корупціонерів та хабарників.

 

За дорученням Громади

           

Голова ГО «Вірний Вибір»                                                 Олег Шаповаленко

31 січня 2007 р.

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2020 «Выборы.ORG»