Войти с помощью

Новости
6 июня 2013

Чому опозиція більше не наполягає на терміновому проведенні виборів у Києві

Видання Forbes спробувало з'ясувати, чому опозиція відмовилася від активної боротьби за вибори в Києві, і хто заважає їй визначитися з єдиним кандидатом.

Як пише видання, згідно з однією із версій, Батьківщина, УДАР та Свобода відмовилися від ідеї якнайшвидше провести вибори, бо влітку цільова аудиторія опозиції - молодь та кияни, що працюють, - виїдуть зі столиці.

Насправді, зазначає Forbes, лідери трьох фракцій зволікають, бо не вирішене питання, хто стане єдиним кандидатом від опозиції. Джерело Forbes в опозиції на умовах анонімності повідомило, що Віталій Кличко пропонував Петру Порошенку підтримку своєї партії, якщо той вирішить балотуватися на пост мера.

Але Порошенко відмовився, оскільки ще від лютого нібито веде переговори з Батьківщиною про висунення його єдиним кандидатом від опозиції. Цю інформацію Forbes підтверджували і Порошенко, і Яценюк. Видання зазначає, що Порошенко, у випадку відмови Кличка, може виграти вибори в Києві.

Forbes також пише, що висунення Порошенка нібито підтримала Тимошенко. Вона, за словами джерела, добре знайомого з переговорним процесом, ставить лише одну умову - Порошенко повинен вступити у фракцію Батьківщина.

Однак Порошенко не поспішає це робити, оскільки у нього немає чіткої відповіді Арсенія Яценюка і гарантій, що опозиція не відмовиться від ідеї дострокових виборів. Ще одна умова політика - визначитися з єдиним кандидатом опозиція повинна вже зараз, щоб кияни розуміли, чи варто їм виходити на вулиці і відстоювати право вибору.

За матеріалами: Forbes.ua

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2020 «Выборы.ORG»