Войти с помощью

Новости
13 августа 2012

Олександр Попов підпільно розпочав передвиборчу кампанію в мери столиці?

Шалена літня спека та затяжний період відпусток відсторонив від уваги киян питання про вибори мера столиці. Ще в червні на сторінках ЗМІ точилася полеміка з приводу призначення дати виборів мера Києва на жовтень та проведення їх разом з виборами до Верховної Ради, але наразі це питання втратило актуальність.

Згідно із заявою Володимира Литвина, зробленою 27 липня цього року, Верховна Рада, скоріш за все, розглядатиме питання про вибори мера столиці на першому пленарному тижні у вересні. Тож часу для прийняття рішення нібито ще вистачає, і це надає можливості одному з основних претендентів на мерське крісло - діючому голові КМДА мляво, але впевнено творити «добрі» справи та «заробляти бали» в очах довірливих киян, не асоціюючи свої дії з передвиборчою кампанією.

Нещодавно невгомонний господарник Олександр Попов, відгулявши короткотривалу відпустку, засукавши рукава, розпочав бурхливі та броунівські рухи територією Києва. Ось він, усміхнений та до нестями відвертий, проводить короткотривалий візит до одного з пологових будинків столиці, а за деякий час вже в чергове бреше захисникам Гостинного двору про обов’язкове збереження концепції його діяльності, а ще згодом шановний «недомер» вітає чемпіонку олімпійських ігор у Лондоні з перемогою.

Але в кулуарах КМДА панує абсолютно інша атмосфера. Швидше за все, напередодні передвиборчої кампанії Попов активно звільняє з роботи непідкорених йому працівників Адміністрації. Згідно із заявою депутата фракції «УДАР» Олексія Давиденко: « Це вже третя хвиля скорочень. З початку року команда чинної столичної влади звільнила вже понад 30% співробітників КМДА». На його думку, «таким чином Попов мститься киянам, які в своїй більшості його не підтримують».

Крім того, згідно з інформацією, наданою адвокатом книгарні «Сяйво» Олегом Королем, Олександр Попов вже розпочав підготовку агітаційних матеріалів, що використовуватимуться ним за для околпачування мешканців Києва.

Олег Король припускає, що друкарська машина «Ксерокс», придбана головою КМДА за 2,5 млн. гривень за рахунок міського бюджету з перспективою оперативного друку книжок на замовлення відвідувачів книгарні «Сяйво», була покликана виконувати абсолютно іншу місію.

За словами Олега Короля, ТОВ «Книгарня Сяйво», яке до рейдерського захоплення вело господарську діяльність в книгарні «Сяйво», продовжує отримувати рахунки від «Київенерго» за спожиту електроенергію в приміщеннях, розташованих за адресою вул. Червоноармійська, 6. Адвокат зауважив, що за інформацією, наданою фахівцями «Київенерго», споживання електроенергії, що використовується вищезазначеним об’єктом, суттєво збільшилось починаючи з червня 2012 року.

Крім того, нещодавно до Олега Короля звернулись мешканці будинку, розташованого за адресою вул. Червоноармійська, 6, які від початку рейдерських атак на книгарню «Сяйво» відстоювали активну громадську позицію та неодноразово виходили на мітинги спротиву проти знищення найстарішої київської книгарні. Мешканці виказали свою стурбованість тим, що наразі відбувається в приміщенні книгарні. Вони повідомили про те, що на території внутрішнього двору будинку в контейнері для сміття за добу збирається неймовірна кількість обгорток для канцелярського паперу, та підкреслили, що працівники КП «Міський магазин», найняті на роботу Олександром Поповим, щось щоночі роблять під гуркіт друкарської машини «Ксерокс».

Олег Король припускає, що: «враховуючи необґрунтоване опікування Олександром Поповим свого дітища – «потьомкінского селища» під назвою «Сяйво книги», голова КМДА пішов шляхом свого колеги Сергія Ківалова та облаштував в приміщенні однієї з міських книгарень щось на кшталт підпільного штабу майбутнього мерства».

Нагадуємо про те, що в 2004 році Сергій Ківалов облаштував підпільний виборчий сервер для обробки даних президентських виборів в столичній книгарні «Мистецтво», але афера була вчасно викрита.

Нещодавно Олег Король звернувся до Голови Комісії з питань культури та туризму КМДА Олександра Бригинця з проханням ініціювати розслідування ситуації, що стосується несанкціонованої діяльності колективу КП «Міський магазин». Тож, імовірно, незабаром ми врешті дізнаємось, з якою метою Олександр Попов придбав коштовну друкарську машину «Ксерокс» та, бодай, навіть побачимо результати нічної праці його підлеглих.

Віктор ТАРАНОВ

blog comments powered by Disqus
baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2021 «Выборы.ORG»