Войти с помощью

Киев. Соломянка

На нашому сайті ми вже раз писали про корупційність та продажність київських РОВД. Тут полюбляють виконувати різноманітні замовлення, не бояться бруднить мундир. Головне, що обурює - це впевненість в правоті та в своєму міліційському праві на насильство з якою тут беруться "щемить" людей. 

Тому не випадково, що Вадим Гладчук став жертвою саме таких людей. Сьогоднішній суд повністю виправдав Вадима Гладчука за відсутністю складу злочину. Проте, що довелося йому пережити за цей місяць нікому не побажаєш, він продовжує лежати в лікарні, і невідомо коли його здоров"я відновиться.

На судовому засіданні в Соломянському райсуді розкрилась головна обставина стосовно особистості обвинувачувачки - Віри Пстрак. Виявляється стосовно її особистості є три томи документів, з яких добре видно чим саме вона займається. Тут і звинувачення в шайрайстві, зміна прізвища з Петрак на Пстрак, незаконне захоплення території для забудови. Зясувалося, що вона не має жодного права на будівництво на тій земельній ділянці, де нібито було пошкоджене її будівельне майно. Навпаки, жителі прилеглих будинків мають усі дозвільні документи на гаражі, які вона хотіла знести. Але Пстрак розвернула цілий терор проти них, багатьом погрожувала, декого побила - і все це за підтримки місцевої міліції. Жодні скарги в міліцейський відділок не допомогли, вона навпаки приходила до будинків з міліцією, і вказувала пальцем кого кинути на пару днів за грати.

Постепенно «забудовник», этот враг народа, разрабатывает всё более изощрённые методы для достижения своей цели – во что бы то ни стало выжать максимум прибыли, застроив каждый квадратный сантиметр киевской земли.

Не отказываясь от старых методов – взяток чиновникам, фальсификаций гражданских слушаний и пр., «забудовник» взял на вооружение ещё один – подкуп жителей. Причём подкупаются большей частью не те жители, на головах которых будет вестись строительство, а те, что живут чуть подальше, где-нибудь наискосок, и на некотором расстоянии от места будущей стройки. Ведь гораздо выгоднее подкупить нищих людей, чем зажравшихся чиновников.

Так произошло 10 июля на слушаниях в Соломенском районе по вопросу очередной новостройки по ул. Волгоградской 25–а. Жители домов, не находящихся в непосредственной близости от указанного адреса, просто косяком шли на слушания, а решение «за застройку» встретили бурными аплодисментами. Эти «фанаты» застройки получили от 100 до 300 гривен «на рыло», в зависимости от степени усердия и функции в процессе.

Шановні кияни!


Допоможіть відібрати мандат у демагога-депутата у Солом’янській райраді від Блоку Віталія Кличка Ігоря Максимчука, який допомагає корупціонерам та хабарникам через «Трьохсторонню комісію з питань забудови району» «дерибанити» солом’янську землю. Лист Громади, на який й досі нема відповіді додається.

Люди кажуть, що де на «гарячій точці» він з’являється, там фальшуються протоколи та розпочинається забудова… На місці, де перед виборами стояли намети Бондаренка з логотипом ПРП й виступав Віталій Кличко, де Максимчук обіцявся «зробити» новий вхід до Солом’янського парку замість прибуткового будинку № 15, що будується у парку, нині закладають ще одну висотку – Солом’янська, 17-а!

Звернення до киян фракції Віталія Кличка вивішуємо на дошках об’яв. Там говориться: «Блок Віталія Кличка, депутати якого послідовно виступають проти «дерибану» київської землі, продовжує допомагати громадянам захищати свої двори, парки, сквери та стадіони».

Але сенсу в цьому буде замало, позаяк гарні справи Кличка та Бондаренка дискредитуються зрадником районного масштабу.

baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2020 «Выборы.ORG»