Войти с помощью

Київська область

Блок Юлії Тимошенко:
проти корупційних земельних схем Вишгородського міського голови


817 га. землі може втратити територіальна громада в результаті непрозорих земельних схем та корупційної діяльності Вишгородського міського голови.

30.10.07 року відбудеться друге пленарне засідання 12-ї сесії 5-го скликання Вишгородської міської ради, присвячене виключно земельним питанням. 

Так, на сесії планується розглянути проект рішення щодо зміни цільового призначення земельної ділянки загальною площею 620 га. на території Вишгородської міської ради під житлову забудову. Земельна ділянка знаходяться у постійному користуванні військової частини Внутрішніх військ МВС України. Зазначену ділянку безкоштовно і без конкурсу мають на меті передати фірмі «Золоті ворота». Крім того, не може не дивувати факт, що клопотання щодо надання дозволу на зміну цільового призначення ухвалюється на рівні командира військової частини Олега Гарчи. Також проект рішення, підготовлений виконавчим комітетом Вишгородської міської ради, містить грубі процедурні порушення регламенту роботу міськради. Складається враження, що соціалісти, які на цих виборах не потрапили до складу нового парламенту за командою Василя Цушка (Міністра МВС України) розпродають землю та майно за тіньовими схемами аби відшкодувати передвиборчі витрати.

Як стало відомо журналістам «ХВ», не зважаючи на заборони Водного Кодексу України, на території заплави р.Десна в районі с.Соболівка Броварського району Київщини розпочато будівництво в потужного котеджного містечка. Містечко матиме власні канали для проходу яхт і причал. Вже зараз спотворено велику ділянку природної заплави Десни, збудовано захисну споруду входу в канал і розпочато риття самого каналу. Місце для будівництва обрано надзвичайно живописне, на березі найбільшої протоки Десни – Любича. 

За будівництвом стоїть дехто В. М. Клименко – гендиректор ТОВ «Новий друк», член політради НДП. В даному випадку, Клименко – керівник формального садового товариства, що начебто будує для себе дачі. Для будівництва відведено 6 га земель, які незабаром мали отримати природоохоронний статус 

За свідченням ініціативної групи, що встала на нелегкий шлях боротьби з беззаконним будівництвом, керівництво Броварського району відмовляється коментувати дану забудову (у тому числі і факт землевідведення в водоохоронній зоні і прибережній захисній смузі). 

Між усім, на останньому засідання Постійної комісії Київської обласної ради з питань екології та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи було прийняте рішення про необхідність створення на території збереженої заплави Десни Національного природного парку. 

Як бачимо, «на місцях» влада займає протилежну позицію – розпродати, загрести, сховати кінці у воду.

Відразу просимо не втрачати свідомість тих, хто мешкає у Києві. Мова йтиме про найближче столичне передмістя – Вишгород. Це тут незабаром може не стати дніпровських круч. Втім, ще можна посперечатись, чи не є ця проблема більш важливою за будівельні проблеми Києва.

Остання місцина, де ще залишились справжні Дніпровські кручі – це місто Вишгород. Та частина круч, що є гордістю Києва, як би її не любили кияни, насправді виглядає не так, як мала б. Адже не так давно вона була засаджена деревами. В минулому ж всі кручі були голими і відкритими вітрам. На них дійсно «було видно, було чути, як реве ревучий…». Те саме стосується і круч на південь від міста, скажімо у Ржищеві. А от у Вишгороді все збереглось як було. Можна приїхати і подивитись, яким був берег Дніпра до того, як його назавжди змінила людина. Поки ще можна… 

Але за останніми даними, ця можливість у нас буде ще не довго. Незабаром дніпровські кручі у Вишгороді перетворяться на підземні паркінги, а набережна – на готельно-розважальний комплекс.
На серпневій сесії Вишгородської міської ради найцікавішим питанням став розгляд можливості забудови «по вул.Набережній». Будь-яке інше питання, яке розглядала рада останніми місяцями навряд чи зможе схвилювати пересічного мешканця Вишгорода більше ніж це.

Заява
фракції Блоку Юлії Тимошенко у Фастівській міській раді V скликання
з приводу ганебних заяв фастівського міського голови В.Тимофієва

 

Останнім часом фастівський міський голова дозволяє собі нахабно, безпідставно та бездоказово зводити наклепи на нашу політичну силу. 

Метою цього інформаційного шабашу є, насамперед, дискредитація Блоку Юлії Тимошенко, який користується найбільшими симпатіями фастівчан (на виборах до міської ради з 46 депутатів ради 21 обрано від Блоку Юлії Тимошенко), а також відвернення уваги широкої громадськості від сумнівних і непрозорих оборудок із землею та від суцільної кризи, в якій опинилося місто внаслідок недалекої й деструктивної політики Тимофієва, який ось уже близько 15 місяців обіймає посаду міського голови Фастова. Наведемо кілька фактів: за цей період зафіксовано значний спад промислового виробництва (у порівнянні з березнем минулого року він склав 26 відсотків), вперше за останні п’ять років не виконано план надходжень до Пенсійного фонду України на 3, 5 млн гривень. Катастрофічною є ситуація з медичною галуззю та житлово-комунальним господарством міста тощо. 

Проте всі міські біди пан мер, із зрозумілих причин та власного інтелекту воліє перекласти саме на Блок Юлії Тимошенко, який від часу форсовано-істеричного лобіювання фастівським градоначальником надання земельної ділянки групі компаній “KNAUF” став для нього справжнім ворогом, який “заважає місту жити” (“Де цей БЮТ взявся в місті ?!” – з неприхованою люттю запитує в підлеглих під час апаратних нарад мер). І за будь-якої нагоди вважає за обов’язок вилити чергову порцію бруду та образ на фракцію Блоку Юлії Тимошенко у Фастівській міській раді та Верховній Раді. Працівники виконкому та ради, а згодом і фастівчани дізналися, що, виявляється, олігархами з Верховної Ради вкладено “на розкрутку” голови фракції Богдана Короленка 4 мільярди (!?) доларів, а сам він є агентом спецслужб, зокрема КДБ (?!) (“виховувався в спецдитсадку КДБ” та ін.). Головна ж мета спецслужб – “захват посади мера” (цитується згідно з оригіналом – саме таку назву має тека в шафі кабінету градоначальника…), саме для цього з депутатів фракції сформувалася “масонська ложа”…

Процеси пов’язані з тим, що відбувалося у Верховній раді, перетягування депутатів з боку Юлії Тимошенко, «Нашої України», на бік коаліції, - викликали занепокоєння всього суспільства. На жаль подібні події мали місце й у Білоцерківській міській раді.

Третього квітня, акурат на Страсному тижні, у міській раді була зареєстрована заява групи депутатів від блоку Юлії Тимошенко про створення окремої, від вже фактично існуючої. Час показав, що за цим вчинком не було ніякої ідеології, - просто зрада за гроші та прояв нікчемних особистих інтересів.

Організатором згаданої групи став заступник голови комісії з питань бюджету і фінансів - Сергій Шкляренко.

На жаль, цинічний меркантилізм для цієї людини виявилися набагато вагомішими, ніж сама ідея. Депутати Білоцерківської міської ради стверджують, що пан Шкляренко особисто зустрічасвся з ними у вечірній час і пропонував по 5 тисяч доларів за зраду блоку Юлії Тимошенко, за зраду тим виборцям, які голосували за БЮТ, та перехід у протилежний табір.

Із самого початку своєї роботи у новому складі, Київська обласна рада, завдяки більшості голосів від фракції БЮТ, почала рішуче наводити порядок на Київщині. Зокрема у земельних питаннях, оскільки саме вони до цього часу найчастіше піддавалися критиці з боку депутатів усіх рівнів, засобів масової інформації та громадськості.

Тому 28 грудня минулого року обласна рада прийняла рішення щодо продажу землі та об’єктів комунальної власності лише на аукціонах, а також вигнати корупціонерів із бюро технічної інвентаризації (БТІ). Жителі Київщини давно знають усю правду про БТІ і його роботу. По – перше, щось оформити в цій організації без хабара майже неможливо, по – друге, БТІ використовує усі доступні їм інструменти для тиску на будівельників з метою отримання з них мзди. Ця організація давно перетворилася на рекетирський орган, який, прикриваючись державними регаліями, душить область та людей. Рішення обласної ради назріло давно, роботу БТІ необхідно очищати, проте видно що декому страшенно не хочеться втрачати свої привілеї. Адже таким чином вони більше не зможуть тихцем оформлювати вкрадену землю.

Це не сподобалося депутатам від «Нашої України» та Партії Регіонів, які ще зовсім недавно голосуванням клялися спільно працювати на прозорий механізм розподілу землі. А тут - пряма загроза дерибану при столичних угідь та майна. Треба підкреслити, що Держкомзем (читай Партія Регіонів) свого часу у “ласих” регіонах призначив своїх ставлеників (більшість з Донецької області), і весь поточний час райкомземи сумлінно відпрацьовували посади.

baner 1
при использовании материалов ссылка на Выборы.org обязательна.

© 2002—2019 «Выборы.ORG»